Lokalita

Česká republika

Historie. Tradice. Architektura. Hrady. Zámky. Lázně. Příroda. Kultura. Sport. Pivo. Křišťál. Praha, Karlovy Vary. Václav Havel. Miloš Forman. Jaromír Jágr. Petr Čech. Petra Kvitová. Tomáš Berdych.

Česká republika, to jsou nejen světoznámé pojmy, místa a jména. Česká republika je díky Českému svazu mentálně postižených sportovců také dlouholetým členem INAS a častým hostitelem sportovních akcí světového a evropského významu pro sportovce s mentálním postižením. Global Games 2009, Mistrovství světa v atletice 2013, Mistrovství světa v tenisu 2013, Mistrovství Evropy ve stolním tenisu 2014, Mistrovství světa v cyklistice 2015, Mistrovství Evropy v halové atletice 2017.

Česká republika,

země konání INAS Mistrovství světa ve stolním tenisu 2017.

Hradec Králové

Město Hradec Králové s dlouhou historií sahající do roku 1225 leží na soutoku Labe a Orlice ve vzdálenosti 100 km od hlavního města Prahy. Město je známé historickou i současnou architekturou. Hradec Králové je univerzitním a kulturním centrem postaveným v nevelké vzdálenosti od české metropole a zároveň v blízkosti lesů, hor a dalších přírodních i historických turistických cílů. Díky tomu nabízí Hradec Králové svým téměř 100 tisícům obyvatel výborné podmínky pro spokojené bydlení a turistům zajímavý cíl. Hradec Králové je nejen kulturním, ale také sportovním centrem východních Čech. Kromě první ligy ve fotbale, hokeji, basketbale je Hradec Králové také baštou stolního tenisu. Město nabízí výborné podmínky pro stolní tenisty všech úrovní a věku. Na straně jedné tři extraligové týmy, na straně druhé liga rekreačních stolních tenistů s 80 týmy a 500 hráči, mezi kterými hrají i sportovci s mentálním postižením.

Hradec Králové,

místo konání INAS Mistrovství světa ve stolním tenisu 2017. 

Na viděnou v Hradci Králové!

INAS MS 2017 podporují